Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Masz pytania?

+48 (63) 261 75 36

Zadzwoń w celu uzyskania informacji

Bruzdownice Norton Clipper Norton Clipper

Bruzdownica do betonu to narzędzie warsztatowe przeznaczone do profesjonalnego zastosowania, idealne zwłaszcza dla fachowców takich jak hydraulicy i elektrycy. Jest to potężna, sprytna i skuteczna maszyna budowlana. W ofercie Norton Clipper kupisz bruzdownicę, zarówno w wersji elektrycznej, jak i spalinowej, w przystępnej cenie. Możesz także skorzystać z profesjonalnego doradztwa tutejszych wykwalifikowanych pracowników.

Do czego służy bruzdownica i jak wykonać bruzdy?

Jeśli zastanawiasz się czym wykonać bruzdy, tak by proces przebiegał szybko, wygodnie i skutecznie, zapoznaj się z ofertą bruzdownic dostępnych w asortymencie Norton Clipper. Pozwalają one precyzyjnie wykonać bruzdy o szerokości z zakresu 5-45 mm i głębokości 30-60 mm. Oferowany sprzęt budowlany jest wyposażony w 2 tarcze diamentowe, które są napędzane wydajnym silnikiem o mocy 1,8 kW. Bruzdownica jest dostarczana w poręcznym metalowym opakowaniu, który charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością i skutecznie chroni narzędzie przed ryzykiem uszkodzenia.

Wygoda i ergonomia podczas prac warsztatowych i budowlanych

Jeśli zależy Ci na wygodnej i precyzyjnej pracy budowlanej lub warsztatowej, zapoznaj się z bruzdownicami dostępnymi w ofercie Norton Clipper, które są wyjątkowo ergonomiczne, łatwe w obsłudze, a także wyróżniają się niskim poziomem wibracji. Dzięki temu cieszą się pozytywnymi piniami klientów. Dodatkowo, istnieje możliwość podłączenia bruzdownicy do odpylacza.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej