Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Nowa elektryczna przecinarka ręczna CE414 350

CE414 350 to nasza pierwsza elektryczna przecinarka ręczna od Norton Clipper.

Przecinarka jest ergonomiczna i bezpieczna

Po pierwsze, podczas pracy generuje mniej hałasu niż inne podobne urządzania dostępne na rynku.  Jest w pełni zasilana elektrycznie, dlatego podczas pracy nie emituje zadanych szkodliwych substancji ani gazów. Możliwość podłączenia odpylacza pozwala na redukcję pyłu powstałego w procesie cięcia materiałów budowlanych. Dzięki tym zaletom, przecinarka ręczna CE414-350 może być używana w pomieszczeniach lub na obszarach zamkniętych.

Maszyna jest bezpieczna także z innych względów. Została wyposażona w stojak, który podtrzymuje przecinarkę w czasie przerwy od pracy. Stabilny rozruch urządzenia zwiększa kontrolę operatora.

 

CE414-35 jest wydajna 

Oprócz dobrych parametrów technicznych, tj. silnika elektrycznego o mocy 3,1 kW (4,2 HP), osiąganej prędkości obrotowej 3600 min-1 obr. / min, głębokości cięcia 127 mm oraz wagi 10 kg, przecinarka ręczna jest ekonomiczna w eksploatacji. Zasilanie elektryczne eliminuje koszty związane z zakupem paliwa oraz konserwacją urządzania. Stałe zasilanie ogranicza także czas przestojów. Dodatkowo urządzenia jest wyposażone w aluminiowa osłonę silnika i skrzyni biegów, która zapewnia lepsze chłodzenie, wydłuża czas życia silnika oraz gwarantuje bezpieczeństwo operatora. Przeznaczona do pracy na mokRo i sucho ogranicza przerwy na wymianę maszyny.

Maszyna CE414 sprawdzi się tam, gdzie nie ma czasu na przestoje i naprawy. Jest „must have” w ofercie każdej wypożyczalni sprzętu budowlanego.

 

Zalecane tarcze diamentowe

Elektryczna przecinarka ręczna CE414 współpracuje z tarczami o średnicy 350 mm. Dla osiągnięcia najlepszych wyników zalecamy używanie maszyny z tarczami Norton Clipper PRO BETON SILENCIO oraz PRO UNIVERSAL LASER.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej