Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Extreme Universal

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Extreme Universal

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Extreme Universal zostały stworzone dla szybkiego i komfortowego przecinania materiałów konstrukcyjnych o średniej i dużej twardości. Cechy charakterystyczne tego narzędzia to:

  • wysoki poziom bezpieczeństwa użytkownika,
  • bardzo długa żywotność,
  • ograniczenie zużycia poprzez zastosowanie wrębów w kształcie strzałki,
  • redukcja wydzielania ciepła podczas cięcia na sucho,
  • łatwość użycia i płynne cięcie.

Norton Clipper Extreme Universal można stosować na wielu rodzajach materiałów, takich jak na przykład: kostka brukowa, granit, kamień naturalny, płytki dachowe czy twarda glazura. Tarcze są w pełni bezpieczne dla użytkownika, co poświadcza certyfikat organizacji oSa. Norton Clipper Extreme Universal nadaje się do użycia na szlifierkach kątowych. Zastosowanie naszych tarcz diamentowych gwarantuje szybką i wygodną, ale również dokładną pracę.

KORZYŚCI - Tarcze Diamentowe Extreme Universal

  • Dzięki zaimpregnowanym segmentom diamentowym o wysokości 12 mm tarcza oferuje bardzo długą żywotność.
  • Wręby w kształcie strzałki chronią stalowy rdzeń ograniczając zużycie narzędzia oraz wskazują właściwy kierunek obrotu.
  • Wentylowany, falisty stalowy środek redukuje wydzielanie ciepła, co przekłada się na większą sztywność tarczy podczas cięcia na sucho.
  • Falista krawędź skrawająca o obrzeżu ciągłym zapewnia płynne cięcie o wysokiej jakości oraz łatwość użycia, a ponadto gwarantuje bardziej agresywną obróbkę twardych materiałów.
  • Idealnie nadaje się na stosowania na wielu rodzajach materiałów konstrukcyjnych o średniej i wysokiej twardości, kostce brukowej, granicie, kamieniu naturalnym, płytkach dachowych oraz twardej glazurze

Wersje produktu

Maszyna ø (mm) ø otworu (mm)

Segment
Dł./Szer. (mm)

Nr Art. Kod EAN 13
Szlifierka kątowa 115 22,23 12/1,8 70184623598 5450248236863
Szlifierka kątowa 125 22,23 12/2,0 70184623599 5450248330868
Szlifierka kątowa 150 22,23 12/2,5 701846 10316 5450248 007630
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej