Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Odpylacze Norton Clipper Norton Clipper

Profesjonalne odpylacze przemysłowe dostępne w ofercie Norton Clipper doskonale sprawdzą się do oczyszczania powietrza z pyłu. Najlepiej sprawdzą się w połączeniu z cykliniarkami oraz przecinarkami do glazury. Są to wysokiej jakości maszyny budowlane odpowiednie do wszelkich zastosowań obejmujących wiercenie na sucho i na mokro. W asortymencie dostępne są następujące wersje wielofunkcyjnych odsysaczy pyłu: CV402, CV340, CV360 i CV270, CV430P, CV430I, CV170. Każda z wymienionych propozycji spełnia wymagania profesjonalistów, w tym ekip remontowych i budowlanych (wewnętrznych i zewnętrznych) czy pracowników warsztatowych.

Ofertę uzupełnia oddzielacz SCV27, który znacząco zwiększa wydajność i możliwości odkurzacza.

Sprawdzone rozwiązania przemysłowe do odpylania

Odpylacz przemysłowy jest odpowiedni do odprowadzania pyłu i wody, ale też sprawdzi się przy odkurzaniu po zakończeniu pracy. Narzędzie jest wyposażone w dwa silniki, które można uruchomić za pomocą dwóch niezależnych od siebie przełączników. Odpylacze przemysłowe powietrza posiadają także wysokopowierzchniowy stożkowy wkład do filtra.

Gdzie warto kupić odpylacz?

Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić najlepszy odpylacz przemysłowy powietrza, który cieszy się pozytywnymi opiniami klientów i posiada przystępną cenę, odwiedź stronę Norton Clipper.