Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Wiertła Koronowe Uniwersalne do Materiałów Budowlanych Norton Clipper

W ofercie Norton Clipper znajdziesz uniwersalne otwornice diamentowe, przeznaczone do gresu i glazury, a także wiertła koronowe do muru, puszek elektrycznych czy gresu. Sprawdzą się one w codziennej pracy hydraulików i elektryków. Otwornice i wiertła koronowe do gresu i glazury zapewniają takie korzyści jak zmniejszenie poziomu wibracji, a także sprzyjają zachowaniu równowagi pomiędzy prędkością wiercenia, a żywotnością narzędzia.  Dużą zaletą jest też łatwość wyciągania wiertła, które jest spawane laserowo. Ten rodzaj otwornic i wierteł przeznaczony jest do ręcznego wiercenia na sucho. Specjalny rdzeń zmniejsza tarcie i ułatwia usuwanie pyłu. Jeśli masz wątpliwości jak poprawnie użyć otwornicy diamentowej czy wiertła koronowego do glazury i gresu, zwróć się o poradę do wykwalifikowanych pracowników Norton Clipper. Nie tylko skutecznie doradzą, ale też pomogą wybrać produkt w korzystnej cenie i cieszący się pozytywnymi opiniami wśród klientów.