Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Zacieraczki Norton Clipper Norton Clipper

W asortymencie Norton Clipper znajdziesz szeroki asortyment specjalistycznych narzędzi warsztatowych i maszyn budowlanych. Jest wśród nich zacieraczka do betonu, w tym zarówno model elektryczny, jak i spalinowy. Oferowany sprzęt budowlany wyróżnia się następującymi cechami:

  • wysoka jakość wykonania,
  • niska waga,
  • bezpieczeństwo i łatwość użytkowania,
  • łatwość transportu.

Do czego służy zacieraczka do betonu i jak jej używać?


Zacieraczki do betonu to profesjonalne maszyny dla budownictwa, przeznaczone przede wszystkich dla fachowców. Znajdują one zastosowanie przy zacieraniu i wygładzaniu powierzchni betonowych, a także sprawdzą się podczas wcierania materiałów utwardzających. Jeśli zastanawiasz się jak poprawnie używać zacieraczki do betonu, możesz skorzystać z praktycznego doradztwa pracowników Norton Clipper. W tutejszym asortymencie znajdują się zacieraczki do betonu spalinowe i elektryczne, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Oferowane maszyny posiadają zakres średnic tarczy od 600 do 1110 mm, dzięki czemu możliwe jest wykańczanie za ich pomocą jastrychów, zarówno małych, jak i tych o większej powierzchni.

Sprawdzone rozwiązania budowlane

Zacieraczka do betonu gwarantuje niezawodność konstrukcji, a także możliwość regulacji wychyłu ostrzy, co zapewnia uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni. Norton Clipper zachęca do zakupu sprawdzonych rozwiązań budowlanych.