Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

O nas

Norton Clipper, jako marka należąca do struktur Saint-Gobain, oferuje najszersze portfolio rozwiązań w zakresie cięcia, szlifowania, wygładzania, obróbki końcowej i polerowania. Nasze zaawansowane technologie znajdują zastosowanie na wszystkich rynkach, do wszystkich materiałów, dając rozwiązania w najbardziej wymagających aplikacjach. Dlatego dostęp do globalnej wiedzy specjalistycznej jaką dysponuje Saint-Gobain, staje się coraz cenniejszy.

Posiadamy:

  • 61 zakładów produkcyjnych,
  • 8 ośrodków doskonalenia i rozwoju,
  • 4 ośrodki technologii szlifowania,
  • 3 światowe ośrodki badań.

Ponad 11 000 pracowników zatrudnionych w 79 krajach sprawia, że jesteśmy teraz marką prawdziwie globalną, oferującą rozwiązania na szczeblu lokalnym. 

 

 


Norton Clipper oferuje bogaty wybór narzędzi do wszystkich operacji w zakresie cięcia, wiercenia, szlifowania i polerowania mających zastosowanie na rynku budowlanym i konstrukcyjnym. Od projektów mieszkaniowych po duże przedsięwzięcia z zakresu inżynierii cywilnej - nasza oferta obejmuje najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne tarcze, maszyny i artykuły ścierne, które nie tylko pomagają uzyskać większy komfort podczas pracy, ale również przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Ponadto Norton Clipper może poszczycić się największym asortymentem narzędzi diamentowych przeznaczonych do przecinania najpopularniejszych rodzajów powierzchni: betonu zbrojonego, granitu, glazury, kamienia i asfaltu, jak również wysokowydajnych urządzeń, w tym: przecinarek do wyrobów murarskich, podłoża i glazury, przecinarek ręcznych, wiertnic, szlifierek do podłoża i zacieraczek mechanicznych. Oferta obejmuje także tarcze widiowe, brzeszczoty oraz piły ukosowe do drewna i materiałów drewnopochodnych.

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, oferujemy bezpieczne tarcze, urządzenia i artykuły ścierne wysokiej jakości, które pomogą Ci zbudować, odnowić i udoskonalić mieszkanie.