Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Tarcze Diamentowe do Przecinania Płytek i Ceramiki Norton Clipper

Tarcza diamentowa do cięcia płytek ceramicznych, w tym gresu i glazury to wysokiej jakości narzędzie, wykonane ze stali z posypką diamentową. Produkt odznacza się wyjątkową trwałością, dlatego sprawdzi się podczas prac prowadzonych na budowach. Tarcze diamentowe do przecinania płytek i ceramiki można kupić w Norton Clipper w korzystnej cenie. Są to sprawdzone narzędzia, pochodzące od zaufanych producentów, które cieszą się pozytywnymi opiniami klientów. Sprawdzą do cięcia zarówno na sucho, jak i na mokro. Tarcza diamentowa do przecinania glazury i gresu dostępna w Norton Clipper jest na tyle uniwersalna, że sprawdzi się na szlifierce kątowej, maszynce do cięcia płytek, a także na przecinarce do glazury. Jeśli zastanawiasz się jaką tarczę wybrać do przecinania płytek i ceramiki, a jednocześnie zależy Ci na bezpieczeństwie i wygodzie podczas pracy, zapoznaj się z asortymentem Norton Clipper.