Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Tarcze Diamentowe do Cięcia Betonu i Betonu Zbrojonego Norton Clipper

Tarcza diamentowa do cięcia betonu i betonu zbrojonego to jeden ze specjalistycznych produktów dostępnych w Norton Clipper. Tutejszy asortyment cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Jest to zasługa wysokiej jakości produktów, a także ich korzystnej ceny. Produkty wyróżniają się także innowacyjnością, bezpieczeństwem oraz zapewniają wysoki komfort pracy. Tarcza diamentowa do cięcia betonu zwykłego i zbrojonego od Norton Clipper posiada szybsze tempo przecinania oraz wyższą żywotność niż poprzednie wersje tego urządzenia.

Produkt nie wywołuje dużych wibracji podczas cięcia betonu i betonu zbrojonego, co z kolei zapewnia wygodę i bezpieczeństwo w trakcie cięcia, a tym samym podwyższa ogólną jakość obróbki. Oferowane tarcze diamentowe można stosować na szlifierkach kątowych, a także na różnych rodzajach przecinarek. Doświadczeni specjaliści z Norton Clipper z chęcią pomogą podjąć decyzję jaka tarcza diamentowa będzie najlepsza do cięcia danego rodzaju betonu.