Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Tarcze Diamentowe do Materiałów ogniotrwałych Norton Clipper

W Norton Clipper znajdziesz specjalistyczne produkty przeznaczone do cięcia, szlifowania, polerowania czy wygładzania. Jest wśród nich tarcza diamentowa do wyrobów ogniotrwałych i topionych, odpowiednia do cięcia na mokro i na sucho. Jest ona spawana laserowo i posiada przerwy między segmentami, które posiadają kształt dziurki od klucza. Tarcza diamentowa do wyrobów ogniotrwałych i topionych może być stosowana do cięcia tlenków, np. cyrkonu i krzemu, magnezytu, chromitu czy cegieł izolacyjnych. Jeśli zastanawiasz się jaka tarcza będzie najlepsza do użytku na materiałach ogniotrwałych, skorzystaj z profesjonalnego doradztwo pracowników Norton Clipper. W ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone produkty, dostępne w przystępnej cenie i posiadające przychylne opinie klientów. Wysokowydajne tarcze diamentowe do cięcia materiałów ogniotrwałych zostały stworzone przede wszystkich z myślą o fachowcach, którzy specjalizują się na przykład w konserwacji pieców przemysłowych.