Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Przecinarki do materiałów budowlanych Norton Clipper Norton Clipper

W specjalistycznym asortymencie Norton Clipper dostępna jest wysokiej jakości maszyna do cięcia kamienia i innych materiałów budowlanych i wyrobów murarskich, w tym betonu komórkowego, cegły czy bloczków konstrukcyjnych. W ofercie dostępne są przecinarki elektryczne i spalinowe. Pochodzą one od sprawdzonych producentów, takich jak Jumbo, który oferuje przecinarki w wersji 900/1000 i 651, CM401, Clipper ISM czy CM501 Major. Firmy cieszą się pozytywnymi opiniami w branży. Oferowane przecinarki do wyrobów murarskich to zaawansowany sprzęt budowlany przeznaczony do profesjonalnego zastosowania. Warto mieć go wśród narzędzi warsztatowych. Maszyny budowlane do cięcia z powodzeniem obsługują tarcze o średnicach 350-1000 mm. Najbardziej optymalne efekty można uzyskać dzięki zestawieniu przecinarek z tarczami diamentowymi Norton Clipper. Przecinarki do cięcia kamienia i innych materiałów budowlanych dostępne są w korzystnej cenie.