Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Wiertła Koronowe do Betonu Norton Clipper

W specjalistycznej ofercie Norton Clipper znajdują się między innymi innowacyjne i wytrzymałe elementy do elektronarzędzi, w tym wiertło koronowe czy otwornica do betonu. Sprawdzą się także do wiercenia w żelbecie, metalu, kamieniu polnym czy betonie SDS. Posiadają one unikalną konfigurację spoiwa oraz diamentu i występują w innowacyjnym stożkowym segmencie, który zapewnia wyjątkowo wysoką wydajność i żywotność. Specyficzna budowa wierteł i otwornic do betonu umożliwia łatwe rozpoczęcia wiercenia i zauważalnie przyspiesza cały proces. W asortymencie Norton Clipper znajdują się także inne, sprawdzone rozwiązania do wiercenia, cięcia, szlifowania i wygładzania. Oprócz wierteł i otwornic koronowych do betonu i innych bardzo twardych materiałów, znajdziesz tu także wiertła diamentowe do gresu czy kafelek. Wszystkie produkty zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo pracy.