Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Tarcze do Cięcia Drewna i Kompozytów Norton Clipper

Tarcze do drewna i kompozytów Norton Clipper to kompletna kolekcja dla każdego profesjonalnego stolarza. Obejmuje rozwiązana do cięcia drewna twardego i miękkiego, paneli drewnianych, płyt MDF, OSB, HDF. Tarcze zostały zaprojektowane z myślą o mocy, precyzji i trwałości.

Linia obejmuje także wiertła koronowe, brzeszczoty do wyrzynarek i pił szablowych, noże do strugów oraz tarcze do różnego rodzaju pił i pilarek. 

Narzędzia zostały wykonane z węglików spiekanych TCT, co zapewnia im niezwykła trwałość. Bogata gama uzębienia pozwala na osiąganie najlepszych rezultatów, niezależnie od typu cięcia i wymagań wykończenia.