Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Klienci wyróżnili Norton Clipper

Marka Norton Clipper ofertująca maszyny budowalne oraz narzędzia diamentowe  nieustannie się rozwija. Po sukcesie, jaki odniosła na rynku tarcz do drewna, poszerzyła swoją ofertę o zagęszczarki, a następnie o ręczne przecinarki do płytek.

Gama produktów uzupełniana jest o nowe modele oraz innowacyjne rozwiązania dla sektora budowalnego. Jedną z podstawowych wartości, która przyświeca marce to bezpieczeństwo użytkownika. Wszystkie wysiłki Norton Clipper, aby dostarczać innowacyjne, bezpieczne i wydajne maszyny oraz narzędzia zostały nagrodzone. Norton Clipper drugi rok z rzędu został uhonorowany złotym godłem Laur Klienta w kategorii Jakość i innowacyjność branży budowlanej.

Laureaci są wyłaniani w ogólnopolskim plebiscycie, w którym to konsumenci głosują na marki w danych kategoriach. To kolejny sukces marki, która z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników.

Dziękujemy!

Poznaj ofertę maszyn.