Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Norton Clipper wprowadził ręczne przecinarki do płytek

Trzy modele maszynek zostały specjalnie zaprojektowane do prostego i ukośnego cięcia płytek ceramicznych i kamienia naturalnego. Wyposażone są w kółka tnące z węglika wolframu, które zwiększają wytrzymałość i trwałość podczas użytkowania. Przecinarki dostępne są w trzech rozmiarach. Największa maszyna do cięcia płytek - Norton Clipper CTM 1200 oferuje długość cięcia aż do 1200 mm dla dużych, grubszych płytek. Najmniejsza maszyna – Norton Clipper CTM 640, która waży zaledwie 11,4 kg, jest łatwa w przenoszeniu i zapewnia dobrą głębokość cięcia. Wszystkie przecinarki ręczne są proste w obsłudze i zapewniają czyste, proste cięcie, co gwarantuje doskonałe rezultaty za każdym razem.

Gama ręcznych przecinarek do glazury uzupełnia ofertę rozwiązań dla glazurników i kamieniarzy. Poznaj inne maszyny i narzędzia przeznczone specjalnie dla tej grupy profesjonalistów.