Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

TOPBUILDER 2024 – Norton Clipper zwycięzcą XVI edycji

TopBuilder od wielu lat jest cenionym na polskim rynku budowlanym tytułem oraz rekomendacją produktów, obiektów i usług. To najbardziej prestiżowa nagroda, którą corocznie wyróżnione zostają prace inwestorów, deweloperów, generalnych wykonawców i producentów rozwiązań do budownictwa oraz architektów. 

W tegorocznej, XVI edycji, jednym z produktów - zwycięzców TopBuilder została zacieraczka Norton Clipper CT601 B. Maszyna jest zasilana akumulatorowo, co ma znaczący wpływ na środowisko oraz komfort i zdrowie operatora, a także innych osób znajdujących się na obszarze prac. Zdecydowanie wpisuje się ona w kierunek zmian ku zrównoważonemu budownictwu.

Zacieraczka charakteryzuje się zwartą i solidną konstrukcją, dzięki czemu nadaje się do zastosowań w trudnych warunkach. Oferuje regulowaną prędkość obrotową, a dzięki mechanicznej kontroli nachylenia łopatek zapewnia precyzyjną dokładność ustawienia, co skutkuje doskonałym wykończeniem powierzchni. Bezpieczeństwo jest priorytetem dzięki takim funkcjom, jak uchwyt z czuwakiem i osłona ostrza, zapewniające optymalną ochronę operatora podczas pracy. Dodatkowo, zacieraczka wyposażona jest w składane ramię i ucho do podnoszenia, co ułatwia załadunek i transport.

Zacieraczka jest urządzeniem z nowej linii maszyn akumulatorowych Norton Clipper.

Bez kompromisów, tylko moc! 

 

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. To wyróżnienie za najwyższej jakości produkty: nowości i innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne. Za usługi – projektowe i wykonawcze oraz za nowoczesne narzędzia usprawniające zarządzanie firmami i projektami. Za obiekty budowlane charakteryzujące się wysoką jakością projektowanej architektury, często ponadczasową formą, rzetelnością wykonania, wymagające niecodziennych kwalifikacji oraz specjalizacji branżowej, o gwarantowanej certyfikatami jakości stosowanych materiałów.